چهارمين دوره قرعه کشي باشگاه سهامداران تعاوني خاص برگزار شد

۱۳۹۸/۰۸/۲۹
چهارمين دوره قرعه کشي باشگاه سهامداران تعاوني خاص برگزار شد

مراسم چهارمین دوره قرعه کشی باشگاه سهامداران تعاونی خاص روز یکشنبه 26  آبان ماه در محل سالن کنفرانس شرکت ایدکو برگزار و برندگان جوایز این قرعه کشی مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی تعاونی خاص در این قرعه کشی که باحضور حسین محمدی مدیرعامل هلدینگ تعاونی خاص وجمعی از مدیران این شرکت و با حضور ناظرینی از شرکت ایران خودرو برگزار شد، یک دستگاه خودرو۲۰۶ بعنوان جایزه ویژه و ده ها جایزه نقدی و غیرنقدی شامل بن خرید کالا، خدمات و کارت هدیه نقدی به برندگان تعلق گرفت.

در این مراسم حسین محمدی مدیرعامل تعاونی خاص طی سخنانی اظهار داشت: برگزاری قرعه کشی و اهدای جوایز دوره ای به منزله تشکر وقدردانی از حسن اعتماد و وفاداری اعضاء باشگاه سهامداران به تعاونی خاص است و براین اساس برنامهریزی هایی برای ارایه خدمات متمایز و مورد پسند به سهامداران  بویژه اعضاء باشگاه در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود : یکی از این برنامه های در دست اجرا، برگزاری قرعه کشی ماهانه است که با هدف ترویج و تقویت فرهنگ پس انداز از آذر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

در چهارمین دوره از قرعه کشی باشگاه سهامداران، علاوه بر ده ها جایزه نقدی وغیرنقدی، یک دستگاه خودرو بعنوان هدیه ویژه تعیین شده بود که به آقای شهریار شهنیا از گروه سرمایه گذاری بازنشستگان تعلق گرفت. 

اعضای محترم باشگاه سهامداران تعاونی خاص می توانند جهت اطلاع از اسامی برندگان سایر جوایز این قرعه کشی، به سایت باشگاه به آدرس bashgah.tavonikhas.irو یا به کانال سروش و ایتا متعلق به تعاونی با نشانی tavonikhas@ مراجعه نمایند.

گفتنی است سومین دوره قرعه کشی  این باشگاه نیز در مرداد سال جاری و با اهداء  یک دستگاه خودرو 206 و صدها جایزه نفیس و ارزنده دیگر برگزار شد.