مراسم سومین دوره قرعه کشی باشگاه سهامداران تعاونی خاص برگزار شد

۱۳۹۸/۰۶/۱۲
مراسم سومین دوره قرعه کشی باشگاه سهامداران تعاونی خاص برگزار شد

مراسم سومین دوره قرعه کشی باشگاه سهامداران تعاونی خاص برگزار شد

مراسم سومین دوره قرعه کشی باشگاه سهامداران تعاونی خاص روز چهارشنبه 16 مرداد ماه سال جاری در محل سالن همایش های  شرکت ساپکو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی تعاونی خاص  در این قرعه کشی که با حضور تعدادی از مدیران ارشد گروه صنعتی ایران خودرو و هلدینگ تعاونی خاص و همچنین جمع کثیری از اعضای باشگاه سهامداران این شرکت برگزار شد برندگان جوایز ویژه این دوره قرعه کشی که شامل یک دستگاه خودرو206 و صدهامیلیون ریال جوایز نقدی بود، مشخص شدند.

دراین مراسم حسین محمدی مدیرعامل تعاونی خاص ضمن خیرمقدم به حاضرین طی سخنانی اظهار داشت: رویکرد اصلی  تعاونی خاص، توسعه کمی وکیفی و ایجاد تنوع در ارائه خدمات به سهامداران است  که در این راستا برنامه های متعددی تدوین و در حال اجراست.

 وی افزود:  از جمله این برنامه ها می توان به آیین نامه دسته بندی اعضا باشگاه درقالب   CIP و VIP برای ارائه  خدمات ویژه به اعضا اشاره کرد همچنین  توسعه و گسترش خدمات از طریق عقد قرارداد  با برندهای مختلف نظیر، اسنپ، اسنپ فود،ایرانسل  و سایر استارت آپ های معتبر کشور نیز در دستور کار قرار گرفته است.

مدیر عامل تعاونی خاص در پایان  با بیان اینکه در سال 97 حدود 31 میلیارد تومان تسهیلات متنوع به سهامداران ارائه گردیده است گفت:  درسال گذشته نزدیک به 23هزارنفر از خدمات تعاونی خاص نظیر بیمه، کالا و گردشگری استفاده کردند که پیش بینی می شود این تعداد در سال جاری به 25 هزارنفر افزیش پیدا کند.

شایان ذکر است سایر برندگان هدایای این قرعه کشی شامل 160 جایزه  نظیر  بن خرید کالا، کمک هزینه سفر سیاحتی و زیارتی ، بیمه شخص ثالث و کارت هدیه  نیز به قید قرعه انتخاب شدند.

  اعضای محترم می توانند جهت اطلاع از اسامی برندگان، به سایت  باشگاه سهامداران تعاونی خاص به آدرس  www.bashgah.tavonikhas.ir  مراجعه نمایند.