اهدای جوایز برندگان سومین دوره قرعه کشی باشگاه سهامداران تعاونی خاص

۱۳۹۸/۰۶/۲۷
اهدای جوایز برندگان سومین دوره قرعه کشی باشگاه سهامداران تعاونی خاص

 مراسم اهدای جوایز ویژه سومین دوره قرعه کشی باشگاه سهامداران تعاونی خاص با حضور مدیر عامل و جمعی از مدیران ارشد این شرکت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی تعاونی خاص طی مراسمی  با حضور حسین محمدی مدیر عامل تعاونی خاص و جمعی از مدیران ارشد این شرکت ، برندگان جوایز ویژه سومین دوره قرعه کشی باشگاه سهامداران که شامل یک دستگاه خودرو 206و صدها میلیون ريال وجه نقد بود هدایای خود را دریافت کردند.
 همچنین 160 جایزه دیگر این قرعه کشی  شامل بن خرید ، کارت هدیه ، بیمه شخص ثالث و کمک هزینه سفر سیاحتی و زیارتی نیز به سایر برندگان اهدا شد.
حسین محمدی مدیرعامل تعاونی خاص ضمن تبریک به برندگان این قرعه کشی در سخنان کوتاهی اظهار داشت: راه اندازی باشگاه سهامداران و برگزاری سه دوره قرعه کشی ویژه برای اعضای این باشگاه، نشان دهنده رشد و بلوغ تعاونی خاص در حوزه مشتری مداری است .
وی افزود : علی رغم تفاوت تعاونی خاص با سایر موسسات مالی نظیر بانک ها، این شرکت توانسته است از طریق برگزاری قرعه کشی های متعدد قدم های خوبی در مسیر جذب و نگهداشت سرمایه اعضا بردارد که این موضوع موجب افزایش توان تعاونی خاص برای توسعه فعالیت های اقتصادی مناسب و ارزش آفرینی به سرمایه سهامداران گردیده است.
محمدی در پایان گفت : خوشحال هستم که یکی از برندگان این دوره،از بازنشستگان گرامی است چرا که بازنشستگان جزو سهامداران و سرمایه های اصلی تعاونی خاص هستند .
گفتنی است چهارمین دوره قرعه کشی باشگاه سهامداران قرار است در آبان ماه سال جاری و همزمان با هفته وحدت برگزار گردد.
اعضای محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت نام درباشگاه سهامداران تعاونی خاص به آدرس bashgah2.tavonikhas.ir  مراجعه نمایند.