اجراي طرح رايگان پايش سلامت چشم

۱۳۹۸/۱۰/۱۴
اجراي طرح رايگان پايش سلامت چشم

طرح پایش سلامت چشم به منظور پیشگیری از مشکلات و آسیب های بینایی،  ویژه اعضاء باشگاه سهامداران تعاونی خاص به اجرادرآمد.

به گزارش روابط عمومی تعاونی خاص، مجید پورنجمی معاون توسعه سازمان این شرکت درخصوص اجرای این طرح  گفت: باهدف خدمات دهی مطلوب درمانی به اعضاء باشگاه سهامداران تعاونی خاص این طرح در دستور کار قرارگرفت و در حال حاضر این خدمات به مراجعه کنندگان ارائه می گردد.

وی افزود این طرح برای تشخیص زود هنگام بیماری های چشم، پیشگیری از هزینه های درمان، کمک به بهبود سلامتی و کاهش مشکلات و دغدغه های درمانی اعضاء در شعبه کارگر تعاونی خاص اجرا می شود.

پورنجمی با اشاره به رایگان بودن ویزیت و اپتومتری این طرح گفت: به منظور رفاه بیشتراعضاء امکان تهیه انواع عینک، عدسی و لنز با تخفیف و دریافت تسهیلات تا سقف 20میلیون ریال بصورت  اقساط  و کسر از حقوق نیز فراهم شد.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد تا با ایجاد بسترهای لازم بتوان این طرح را در آینده نزدیک در همه شعب تعاونی خاص درگروه صنعتی ایران خودرو اجرایی نمود.

گفتنی است با توجه به استقبال سهامداران و برنامه ریزی های صورت گرفته به منظور استفاده بهینه از این طرح ، روزانه برای بخشی از همکاران پیامک ارسال می گردد که با توجه به دریافت پیامک می توانند جهت بهره مندی  از این طرح به شعبه کارگر مراجعه نمایند.