اهدای جوایز برندگان چهارمین دوره قرعه کشی باشگاه سهامداران تعاونی خاص

۱۳۹۸/۰۹/۱۶
اهدای جوایز برندگان چهارمین دوره قرعه کشی باشگاه سهامداران تعاونی خاص

 مراسم اهدای جوایز ویژه چهارمین دوره قرعه کشی باشگاه سهامداران تعاونی خاص با حضور مدیر عامل و جمعی از مدیران ارشد این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی تعاونی خاص طی مراسمی با حضور حسین محمدی مدیر عامل تعاونی خاص و جمعی از مدیران ارشد این شرکت، جوایز ویژه چهارمین دوره قرعه کشی باشگاه سهامداران که شامل یک دستگاه خودرو پژو206 و صدها میلیون ريال جوایز نقدی وغیر نقدی بود به برندگان اهدا شد.

حسین محمدی در این مراسم ضمن تبریک به برندگان اظهار داشت: اساس تشکیل شرکت تعاونی خاص ایجاد  ارزش و ثروت آفرینی برای سرمایه اعضا است که در این راستا توانسته ایم با توسعه و گسترش فعالیت ها در مسیر ارائه خدمات بهینه به سهامداران قدم های موثر و موفقیت آمیزی را برداریم.

وی برگزاری دو دوره قرعه کشی همراه با اعطای جوایز ارزشمند ازابتدای سال تاکنون را از مهمترین برنامه های مدون این شرکت در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان دانست و افزود: بر این اساس از ماه جاری نیز قرعه کشی ماهیانه پنج دستگاه گوشی هوشمند تلفن همراه ویژه اعضای باشگاه سهامداران که پس انداز ماهیانه منظمی داشته اند در دستور کار قرار گرفته است. ­­

 گفتنی است علاوه بر موارد مذکور کمک هزینه خرید کالا، گوشی تلفن همراه هوشمند وبیمه نامه نیز ازجمله جوایز غیر نقدی این قرعه کشی بود که به برندگان اهدا شد.

اعضای محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت نام در باشگاه سهامداران تعاونی خاص به آدرس bashgah.tavonikhas.ir  مراجعه نمایند.